Zapraszamy na  Długotrwały lakier utrzymyjący się do 10 dni!!!Tworzymy nowy wymiar piękna, korzystając z najnowszych technologii. Wiemy, czego potrzebują kobiety i podążamy za ich pragnieniami. Wszystkie nasze osiągnięcia są opatentowane, a każdy detal dopracowany.
Sukces OPI to nie ślepe podążanie za trendami, ale tworzenie produktów o niebywałej jakości, która jest znana i ceniona na całym świecie. Dzięki nam na paznokciach kobiet powstają dzieła sztuki, które cieszą oczy przez długi czas.
Lakiery INFINITE SHINE to nasze najmłodsze osiągnięcie, dopracowane w każdym szczególe. INFINITE SHINE to odpowiedź OPI na prawdziwe potrzeby kobiet.

BalbCare to rewolucja w Manicure. Jeszcze nigdy nie było produktu który działa tak kompleksowo, podwyższając przy tym normy bezpieczeństwa, oraz czystości.BalbCare to kapsuła odżywczych składników dająca nam pięknie zadbane, zregenerowane dłonie, paznokcie i stopy. Dzięki innowacyjnej technologii gwarantujemy, że zabiegi manicure i pedicure będą jeszcze bardziej przyjemne i bezpieczne.Dzięki najlepszym fachowcom z dziedziny dermatologii powstała emulsja skomponowana na bazie NATURALNYCH składników, która zrewolucjonizuje zabiegi w salonach i domach, zabezpieczy twoje dłonie i paznokcie przed grzybicą, wzmocni paznokcie, zapewni lśniący wygląd twoim dłoniom i stopom, i pozwoli ci dłużej cieszyć się lakierem na paznokciach. BalbCare to ciągle młode dłonie stopy i paznokcie, potwierdzone wieloletnimi Badaniami wykonywanymi w Brazylijskim Laboratorium Balpharm, miliony klientów na terenie USA, Ameryki Południowej, Meksyku, Kanadzie, Australii używa produktów Balbcare i cieszą się od wielu lat niezwykłą popularnością. Balbcare posiada wysokiej wydajności preparat odżywczy zawierający 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni, paznokci i stóp w jednym produkcie. Ta innowacyjna formuła zawiera: *ekstrakt z drzewa herbacianego mającego właściwości przeciwgrzybiczne; *składnik zmiękczający skórki; *wapń odżywiający naturalne paznokcie; *keratynę wzmacniająca naturalne paznokcie i wspomagającą ich wzrost; *Polimer R236 opracowany przez laboratorium Balpharm, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów lakierów do paznokci; *alantoinę czyli naturalny składnik przeciwzapalny i złuszczający; *ekstrakt z drzewa Hammelisa uznanego za naturalny składnik łagodząco – kojący.

Biologiczny inaczej bezcążkowy Główną zasadą tego manicure jest używanie wyłącznie składników naturalnych. Wprowadza   się specjalny płyn na skórki na bazie kwasów, odsuwa je patyczkiem z drzewa pomarańczowego, skraca paznokcie szklanym pilnikiem, nakłada odżywkę oraz oliwki na płytkę. W tym manicure wyklucza się użycie metalowych narzędzi.

Klasyczny – polega na wymoczeniu skórek wokół paznokci w kąpieli wodnej, następnie ich dokładnym odsunięciu oraz usunięciu cążkami. Dalej paznokcie zostają opiłowane do żądanego kształtu. Na życzenie klientki malujemy paznokcie i nakładamy łagodzącą oliwkę. Efekt zdecydowanie bardziej dokładny i precyzyjny niż w manicure biologicznym.

Japoński P.Shine – ten rodzaj manicure można nazwać odżywką na kruche, łamliwe i rozdwajające  się paznokcie. Dodatkowym plusem zabiegu jest połysk różowej perły, utrzymującej się na płytce do tygodnia. Efekt – mocniejsze, naturalne, błyszczące i zaróżowione paznokcie – okaz zdrowia!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress