tsa

Depilacja woskiem

DEPILACJA WOSKIEM

 • Jest jedną z najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni – tyle czasu bowiem trwa regeneracja i odbudowa korzenia włosa. Dodatkowo odrastające włoski są bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.W dzisiejszych czasach depilacja jest uważana za standard – zadbana kobieta to kobieta z super gładkimi nogami i dłońmi, dokładnie wydepilowanymi pachami, o strefie bikini już nie wspominając. Gładka klatka piersiowa u mężczyzn także powoli do tych warunków koniecznych dołącza.

  Wykonujemy depilację twarzy, oraz ciała.

   

  Rodzaje depilacji bikini:

  * Bikini klasyczne – polega na usunięciu zbędnego owłosienia z okolic pachwin.

  * Bikini klasyczne głębokie – depilowane są okolice pachwin, częściowo wargi oraz znaczna część górnej linii bikini.

  * Depilacja francuska – polega na całkowitym usunięciu owłosienia z przodu okolic intymnych, natomiast pozostawia się niewielki paseczek na wzgórku łonowym. Nie depilowany jest tył na wewnętrznej stronie pośladków.

  * Depilacja brazylijska – podobna do francuskiej, ale dużo głębsza. Usuwane jest całe owłosienie z przodu, a pozostawiony jedynie niewielki paseczek włosków lub trójkąt. Usuwane są również wszystkie włosy z tyłu – pomiędzy pośladkami.

  * Depilacja hollywood – jest to depilacja wszystkich włosów z okolic intymnych – z przodu, jak i z tyłu – pomiędzy pośladkami.

Kontakt

ul. Wojska Polskiego 12/8, 32-500 Chrzanów
508 204 912